29 Mart 2017

Sık sorular sorular

İtalya

Dünyanın en büyük 8. Ekonomisine sahip olan İtalya sanayi, tekstil, moda, tasarım, tarım, gıda ve turizm gelirleri ile dünyada gelir ve üretim çeşitliliği açısından en dengeli, güvenilir ve sürdürülebilir ülkelerin başında gelmektedir.

İtalyan ticaret ve ekonomi mevzuatlarına tamamen hakim ekibimiz 20 yılı aşkın süredir aktif italyan ticaret hayatının içrisinde tüm pazarlara hakim bağlantıları ile çözüm üretmektedirler


Neden İtalya ?

Tasarım, zevk, kalite, sanat, tarih dendiğinde ilk akla gelen ülke olan italya, markalaşma ve tanınırlık olarak dünyada en çok saygı duyulan ülkesidir. Markanızın italya'da başarılı bir temsilciliği dünyanın kalanına açılacak tüm kapılar için altın bir anahtar değerinde olacaktır.

Son 20 yılda 2 milyar turiste ulaşan dünya turizm sektöründe öncelikli olarak ziyaret edilen ve en mutlu kalınan ülke olmuştur.

Kalitesine, lezzetine, detaylara önem veren her markanın italya'da mutlaka başarı sağlayacağı ve sonrasında dünyaya açılmak için bu tecrübe ve onayı değerlendireceği fırsatları sizlere sunacağız

 

Müşteri hizmetleriniz var mı?

Elbette! Yardımsever ve bilgi müşteri temsilcilerimiz, sorularınızı yılın her günü, günün her saatinde yanıtlamaya hazır.