29 Mart 2017

Hakkımızda

VİZYONUMUZ

Alanında oldukça deneyimli ekibimiz, son dönemde tüm şirketlerin gündeminde olan OECD Matrahın Aşındırılması ve Karın Aktarılması Eylem Planı gibi alanlardaki uzmanlığını da kullanarak Türk ve uluslararası vergi dünyasına benzersiz bir bakış açısı getirmeyi kendine vizyon olarak belirledi.

Buna göre, özellikle uluslararası denetim ve danışmanlık firmalarına en önemli alternatif olarak müşterilerimize uluslararası kalitede hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

cropped-1461673136713-64x64-400x400-800x800.jpeg
4037_b

MİSYONUMUZ

Alanımızda Türkiye'de kurulmuş ilk firmayız ve uluslararası vergilendirme ve transfer fiyatlandırması konularında Türkiye'deki en iyi danışmanlık firması olmayı amaçlıyoruz.

Butik bir danışmanlık firması olarak çalışan Centrum Consulting, müşterilerinin uluslararası vergi ve transfer fiyatlandırması alanındaki uyumunu en üst seviyeye çekmeyi kendine misyon olarak belirlemiş durumda.

Bu kapsamda, müşterilerimizin Türkiye ve uluslararası arenadaki gelişmelere en hızlı şekilde uyum sağlayabilmeleri için verdiğimiz hizmetleri teknoloji ile destekleyerek daha ileri götürmeyi hedefliyoruz.

SDA ULUSLARARASI YATIRIM DANIŞMANLIĞI & TİCARİ ÇÖZÜM ORTAKLIĞI
SDA INTERNATIONAL INVESTMENT COLSULTANCY & TRADE SOLUTIONS  PARTNERSHIP

italyatirim.com, uluslararası danışmanlık ve transfer fiyatlandırması alanında hizmet veren, Türkiye'nin ilk butik şirketi olarak 2016 yılında kuruldu.

Şirketimiz uluslararası danışmanlık ve transfer fiyatlandırması konularında bağımsız bir danışmanlık firması olarak hem Türk hem de yabancı şirketlere hizmet veriyor.

italyatirim.com çatısı altında uluslararası vergi ve transfer fiyatlandırması alanlarında edindiğimiz tecrübeyi yepyeni bir noktaya taşıyoruz.

italyatirim.com, uzun yıllar Maliye Bakanlığı, çok uluslu şirketler ve uluslararası denetim firmalarında çalışan ortakları aracılığı ile sadece size özgü hizmetler sunuyor. Böylece, kendimize özgü bakış açısıyla yerelde edindiğimiz bilgiyi uluslararası tecrübelerimizle birleştirdiğimize inanıyoruz.

italyatirim.com, güçlü uluslararası networkü ile operasyonlarını sürdürüyor ve tüm dünyadan deneyimli profesyonellere ulaşmak için güvenilir iş ortağınız olarak hizmet veriyor.
630374_detay

Regan McCook

Kurucu & CEO

Bu kişiyle ilgili ilginç bir gerçekten söz edilen kısa bir biyografisini ekleyin.

630374_detay

Eric Teagan

Başkan Yardımcısı

Bu kişiyle ilgili ilginç bir gerçekten söz edilen kısa bir biyografisini ekleyin.

630374_detay

Timothy Barrett

Mali İşler Müdürü

Bu kişiyle ilgili ilginç bir gerçekten söz edilen kısa bir biyografisini ekleyin.

Hedeflerimiz

İddialıyız ve global düzeyde çok sayıda firmanın yaptığı gibi Türkiye'de de müşterilerimizin en nitelikli ve kaliteli butik hizmetleri almasını amaçlıyoruz.

Biz, müşterilerimizin gözünde kendi ekiplerinin bir parçası olarak görülmek için çalışıyoruz. Müşterilerimize uluslararası denetim ve danışmanlık firmalarından daha iyi ve daha uygun danışmanlık hizmetleri sunmayı hedefliyoruz. Bunu yaparken de en nitelikli danışmanlık hizmetini en uygun şekilde temin etmek hedeflerimiz arasında yer alıyor.

Bir başka hedefimiz de Türkiye'de bir ilke imza atarak şirketinizin uluslararası vergilendirme ve transfer fiyatlandırması konularında "in-house danışmanı" olmayı başarmak. Bunu da şirketinizin bize ihtiyaç duyduğu her an yanınızda olarak sağlayacağız.